1 / 8
Mercedes Sl350 benzin
По Договор
09.08.2022 17:31

Чучер Сандево / Скопје

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

SL 350

Година:

2003

Гориво:

Бензин

Километри:

80000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava Mercedes SL350 cabrio

Cena po dogovor.

Bez zameni.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Blerim Shaini
Потврден огласувач
0038976235577
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам