1 / 10
Opel corsa 1.2 benzin 59 kw uvozz 08g
3.200 €
05.10.2022 08:43

Битола / Битола

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

59 kw / 80 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Perfekt sostojba plateni site davacki do registracija Proba I proverka kade sakate
Servisna kniska 2 kluca klima ladi kamen
Napraven servis promeneti maslo I filtri
Pozz
MOZNA ZAMENA SO MOJA ILI VASA DOPLATA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Xxxxxx
Потврден огласувач
070312704
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам