1 / 1
KUVAR-SKARAGIJA SO EU PASOSH
1 €
Цената не е фиксна
20.10.2022 10:20

Битола / Битола

Категорија:

Работа во странство

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Не е важно

BARAJ I NA VIBER
+46793489817

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

/
Потврден огласувач
075812425
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам