1 / 10
Opel Astra H (Stranska) Na Delovi
1 €
27.09.2022 14:25

Тетово / Тетово

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

110000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Opel Astra H 1.6 Twinport
Samo na Delovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Auto Otpad Buli
Потврден огласувач
070588430
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам