1 / 7
Opel antara
7.000 €
03.10.2022 12:22

Демир Хисар

Марка:

Opel

Модел:

Antara

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Opel antara 4x4 2007 God fil oprema servis napraven sve smenato broj za kontakt 078 708 755 hristijan

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Filio
Потврден огласувач
075881067
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам