1 / 9
Lavabo IDEAL STANDARD DOLOMITE 60x47 so cesma
По Договор
12.02.2023 23:07

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodava lavabo Ideal Standard мијалник со получизма сет 60x47 novo montirano i izvadeno od nova nevseliva zgrada zaedno so Ideal Standard Ceraflex B1714AA Батерија за мијалник za Ekstra cena!!!

( cena vo prodavnica na baterijata 3260den 3860 mijalnik so cesma)

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Мијалници

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам