1 / 4
Plakar za spalna ili dnevna. HITNO!! Плакар нов.
1 €
Цената не е фиксна
03.09.2022 16:09

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се продава нов плакар 350 цм на 250 цм
Гратис закачалка !!
За цена повеќе инфо слободно јавете се на 075270395

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Се продава од:

ВН
Потврден огласувач
075270395
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам