1 / 4
Maltezer
10.000 МКД
24.08.2022 13:00

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Se prodava zensko maltezerce staro dva meseca. Vakcinirano I procisteno od paraziti dvapati. Poveke info na 077595871

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

Maja
Потврден огласувач
077595871
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам