1 / 5
Kirby Sentria kako nov
500 €
Цената е фиксна
22.11.2022 15:04

Радовиш / Радовиш

Nie go kupivme nov pred 6 godini za 2500 evra,koristen e samo koga si dovagavme u radovis na godisen odmor, komplet so site dodatoci i priklucok za perenje so voda

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
077550029
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам