1 / 8
BMW 530 xDrive
19.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.08.2022 00:12

Тетово / Тетово

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

258 kw / 351 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e vo odlicna sostojba,redovno servisirana, bez nitu edna zabeleska.
Moze zamena isklucivo so BMW X5 i Audi Q7

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Tose
Tetovo
Потврден огласувач
78444445
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам