1 / 1
IVEKO EUROCARGO 98 GOD 10.500€
10.500 €
10.08.2022 00:39

Македонска Каменица / Делчево

Iveco eurocaro za komunalni raboti
Vnos Italia
Extra sostojba registriran
Cena 10500€
079 205 312
Zoran

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

gorg
Потврден огласувач
077462779
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам