1 / 2
Kozna garnitura trosed, dve fotelji i masichka
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.08.2022 00:58

Аеродром / Скопје

Cena po dogovor,
Kontakt: 070702165

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Blazo
Потврден огласувач
070702165
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам