1 / 8
Namesten Luksuzen stan vo Dzon Kenedi - Cair
60.000 €
Цената не е фиксна
11.09.2022 02:16

Чаир / Скопје

Број на соби:

1,5

Квадратура:

55 m²

Греење:

Струја

Спрат:

7 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Dzon Kenedi

Se prodava kompletno luksuzno namesten stan vo Dzon Kenedi bulevardot karsi ucilisteto Vasil Glavinov, do penzionerskiot dom, stanot se naoga na 7mi sprat so lift cist vlez, ubava okolina vo centar vo blizina ima bukvalno sve sto vi treba. Stanot ima edna spalna soba golem salon so kujna i trpezarija i kupatilo. 55m2 nema balkon ima podrum. samo za seriozni kupuvaci cena 60.000eur,
javuvanje posle 16h ili poraka viber&whatsapp: +38971290298

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Dilaver
Потврден огласувач
071290298
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам