1 / 10
Specialized Camber COMP FSR CARBON Size: M
1.600 €
24.08.2022 13:00

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

18 "

Specialized Camber COMP FSR
Material: CARBON
Size: M
Rear Shock: FOX FLOAT Performance, Autosag
Fork: RockShox Revelation RL 130mm travel
Drivetrain: 2x11 Race Face
Brakes: Shimano Deore M447 front 203mm rear 180mm
Droper: PFR 125
NEW tires: Maxis Ardent 29x2.4
NEW chain: Sram
Velosipedot e vo besprekorna sostojba bez nikakov dodaten vlog
Cena: 1600 euro
Tel: 075 433 565

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Borche
Потврден огласувач
075433565
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам