Kamion mikser
1 €
24.08.2022 13:00

Карпош / Скопје

Prodavam kamion mikser.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Milena
Разловечко Востание 1/4-10
Потврден огласувач
071232105
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам