1 / 4
SE PRODAVA DRON
30 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.08.2022 08:53

Гази Баба / Скопје

SE PRODAVA DRON. MNOGU MALKU KORISTEN. DVA PATI.
30 EVRA
070-744-412

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дрон камери

Се продава од:

Risto
Потврден огласувач
070744412
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам