1 / 3
Аголна гарнитура
20.500 МКД
Цената е фиксна
10.08.2022 02:14

Велес / Велес

Ново, користено една год.
Димензии: 3.70×2.10 см
Горно Оризари-Велес
Тел: 075336366

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Elvis
Saraevska br 36 Gorno Orizari
Потврден огласувач
077653040
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам