1 / 3
Laptop hp t620
8.500 МКД
10.08.2022 02:38

Скопје Центар / Скопје

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

6 GB

Модел на процесор:

Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Појачан лаптоп hp t620
Core 2 duo
120gb ssd
Cd room
6gb ram
Camera hd
Mouse xp
Водоотпорна торба

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

House Broker
macedonia
Потврден огласувач
079407374
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам