Beraci na Grozje
11.111 €
10.08.2022 08:48

Велес / Велес

Категорија:

Општи работни места

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Германски

Компјутерски вештини :

Добро

Zdr Ako imate potreba ot rabotnici za pakuvanje i berenje na Grozje imam grupa moze dame barajte na 075892482

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Esat
Потврден огласувач
075892482
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам