1 / 8
Honda Crv
16.000 €
02.09.2022 14:09

Струга / Струга

Марка:

Honda

Модел:

CR-V

Година:

2012

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Honda Crv 2012 god
Prv gazda kupena vo Makpetrol Skopje
Pominati 149000km

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Stefan
Потврден огласувач
070302419
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам