1 / 12
Audi A5 Sportback Quattro 2.0 TFSI 252 ks
36.000 €
27.09.2022 11:35

Карпош / Скопје

Марка:

Audi

Модел:

A5

Година:

2018

Гориво:

Бензин

Километри:

75000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

187 kw / 254 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Prodavam Audi A5 Sportback Quattro 2.0 TFSI 252 ks, uvezeno od Amerika. So premium plus paket na oprema: Panorama Full kozen paket Digital cockpit Led paket ABS ESP Keyless entry & go Start Stop Auto Hold Cruise control

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Boro
Потврден огласувач
070209619
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам