1 / 3
Електро мотор 22kW Раде Кончар
98.000 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
10.08.2022 10:50

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Нов, некористен мотор 22kW Rade Koncar E7AZ 180M-2
2935rpm.
Контакт: 070/742-307 Павле
Контакт: 078/605-568 Томислав

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Павле
Потврден огласувач
070/742-307
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам