1 / 4
ЧОЈС-Nov stan na ul.Egejska
1.100 €
13.09.2022 11:09

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Греење:

Друго

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Ul.Egejska

Se prodava nov stan (vo zavrsna faza )na ul.Egejska so vk kvadratura od 50 m2 na 4 kat so lift (ne e posleden kat)
Raspored :Dnevna so kujna i trpezarija ,zasebna spalna ,hodnik wc i terasa
Stanot ke e vselliv okolu nova godina

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Агенција за недвижности ЧОЈС
Потврден огласувач
078298109.078265669
Испрати Е-маил до огласувачот

ЧОЈС-Trosoben -Renoviran stan vo Biljanini

1 €

ЧОЈС-Dvosoben stan 60m2 na ul.Pitu Guli

820 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам