1 / 12
CHEVROLET AVEO 1.2 62kw BENZIN / PLIN 2010god. "AVTOCENTAR"
3.600 €
17.09.2022 11:45

Тетово / Тетово

Марка:

Chevrolet

Модел:

Aveo

Година:

2010

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

62 kw / 84 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

CHEVROLET AVEO 1.2 62kw BENZIN / PLIN
2010 / 2009god.
( A-test plin dizna sistem FABRICKI )

Maksimalno socuvano .
So pominati 109.000km.
( So servis kniska )

Full oprema .

* Uvezeno od Italija , so site plateni davacki do reg. *

Cena : 3600e.

Tel. : 071796007
Viber : 070329480
Lice za inf. : Ivica Spaseski

AVTO PLAC " AVTOCENTAR " TETOVO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам