1 / 4
Bmw e39 528i
5.000 €
05.10.2022 17:06

Тетово / Тетово

Марка:

BMW

Модел:

528

Година:

1999

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

142 kw / 193 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

BMW E39 528I AVTOMATIC
BENZIN/PLIN-ATEST
ATEST-FOLII
GREACI NA SEDISTA
ELEKTRONSKA ZAVESA
ELEKTRONSKI RETRIVIZORI
TEMPOMAT
KOMANDI NA VOLAN
KOZEN ENTERIER
KLIMA
ZA POVEK INFO
078407484

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078407484
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам