1 / 4
Chevrolet Cruze 1.8
6.400 €
12.10.2022 14:46

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Chevrolet

Модел:

Cruze

Година:

2010

Гориво:

Бензин

Километри:

70000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

104 kw / 141 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Продавам Chevrolet Cruze со фул опрема, купен од Олимпија моторс, гаражиран, редовно сервисиран, направен комплетен сервис и сменет акумулатор на 28.07.2022 година, со колата следуваат и комплет на зимски гуми.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ивица
Потврден огласувач
071753131
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам