1 / 5
MAGNAT VECTOR CENTER 100W BASS REFLEX
3.500 МКД
02.09.2022 10:25

Кичево

PRODAVAM MAGNAT VECTOR CENTER 100W BASS REFLEX KAKO NOV BEZ NIKAKVO OSTETUVANJE I NIKAKVO SERVISIRANJE DOSTA KVALITETNA IZRABOTKA MASIVEN, TEZOK, MOKEN SO PREDOBAR ZVUK 4500 DEN NAMALEN NA 4000 DEN KONTAKT TEL 078259165

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

.....
Потврден огласувач
078259165
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам