1 / 8
Stan od 36m2 vo Sveti Stefan - ZDRAVESKI
56.000 €
23.09.2022 15:58

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

36 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Свети Стефан - Охрид

Se prodava stan od 36m2 vo Sveti Stefan Ohrid
Stanot e so prekrasen pogled na ezeroto.
Stanot se naogja vo sklop na Hotel Maiva, 50m od plazite Slavija i Sileks, 4km oddalecen od centrot na Ohrid.
Stanot go im sledniot raspored:
- Odelna kujna
- Dnevna
- Spalna
- Kuptilo
- Terasa
- Parking za dve ili povekje vozila
Cena: 56.000 evra
Za podetalni informacii obratete se na:
Gjoko: 078 303 253
Julijana: 076 361 360
Sifra: 0150

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ZDRAVESKI - REAL ESTATE
Потврден огласувач
078303253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам