1 / 3
Се продаваат 2 Теписи волнени 100% Merinos
400 €
Цената не е фиксна
500 €
01.10.2022 10:49

Куманово / Куманово

Се продаваат 2 Теписи волнени 100% Merinos Голем 250×350 Мал 200×290 повеќе информации на број 071/848-055

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Теписи и Теписони

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
077981399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам