1 / 6
Huawei P30 128GB
299 €
310 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.09.2022 09:00

Кичево

Марка:

Huawei

Модел:

P30 P

Боја:

Останато

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Huawei P30 P 6GB RAM
128GB kupen i donesen od Holandija. So polnac i orginalnata kutija
Socuvan bez niedna grebnatinka.
Aurora boja
Moze zamena za iphone x xs xr

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Exon
Потврден огласувач
075568624
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам