1 / 11
PASSAT COMFORTLINE 2.0
1 €
25.08.2022 13:11

Демир Хисар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e vo perfektna sostojba, motorot i menuvacot perfektni 6brzini+ rikvers, motorot ne trosi maslo i antifriz so garancija, dpf ne e izvaden, podvozjeto e perfektno, za podetalni informaci samo na brojot!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
076598883
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам