1 / 10
Suzuki grand vitara 2.0hdi desen volan bg-tablici
1.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.08.2022 13:22

Делчево / Делчево

Марка:

Suzuki

Модел:

Grand Vitara

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

ПРОДАДЕНА
ПРОДАДЕНА
ПРОДАДЕНАSe prodava suzuki grand vitara 2002god. 20.hdi so desen volan na bugarski tablici kupen od prv gazda od anglija. Skapano nema nigde, motor menjac perfektni.
Ima nekoj siten problem okolu nekoj senzor.
Povekje informacii na telefon:
☎️ 070 468 077
☎️ 070 468 077
☎️ 070 468 077

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

DELCEVO
Потврден огласувач
075404570
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам