1 / 7
Opel vectra 2.0 16v
1.400 €
Цената е фиксна
23.09.2022 13:57

Кичево

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

1998

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Vo odlicna sostojba registrirana cela godina klima prozori na dugme centralna i drugo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

viktor
Потврден огласувач
070868866
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам