1 / 7
Kamion prevoz niz cela Makedonija
1 МКД
26.01.2023 13:00

Скопје Центар / Скопје

Vrsime selidba na stanovi kuqi kancelarii i drugo.. isfrluvame gradezen sut, cistime dvorovi ,podrumi i slicno .so nasi rabotnici brzo profesionalno rabotime dostapni sme 24/7.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Kvini
Потврден огласувач
072582274
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам