1 / 8
Ford Focus
1.200 €
Цената не е фиксна
05.10.2022 09:54

Кичево

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2000

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Se prodava
Ford Focus 1.4 benzin plin atest dizna 2000 godina registriran do septemvri pred 2 dena smeneti novi svekici ulje filter pali vozi na kolata treba da se smeni samo sofersabnja e puknata edna linija !!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bale
Struska 26
Потврден огласувач
075626030
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам