1 / 8
SCOTT CR1 56ka FULL CARBON
700 €
Цената не е фиксна
04.03.2023 12:01

Карпош / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Velosipetot e odlicen
Moze zamena za mob telefon(samsung)
So vasa doplata

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

saso
Потврден огласувач
078422892
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам