1 / 2
Iphone,redmi
5.000 МКД
6.000 МКД
01.10.2022 19:16

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Xiaomi

Модел:

Redmi 8

Боја:

Black

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Se prodava
Redmi 8 vo odlična sostojba 6000 mkd celosno funkcionalen
Redmi 8 so malo oštetuvanje 5000 mkd celosno funkcionalen
2 godini stari

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

zoki_zv@yahoo.com
Потврден огласувач
070760369
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам