1 / 3
Куќиште Riotoro CR100BE
1.200 МКД
Цената не е фиксна
03.09.2022 20:39

Бутел / Скопје

Се продава куќиште Riotoro CR100BE. Купено е во август 2020 година, без гаранција. Куќиштето е во одлична состојба, добро сочувано. СЕ ПРОДАВА САМО КУЌИШТЕТО, БЕЗ DVD ЧИТАЧИТЕ ИЛИ БИЛО КОИ ДРУГИ КОМПОНЕНТИ! Цената не е фиксна.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Куќишта

Се продава од:

Павел Михајловски
Потврден огласувач
070948488
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам