1 / 1
Inverter klimatizer
250 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.08.2022 12:44

Велес / Велес

Lg inverter mnogu malku koristen 3.5 kw

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Се продава од:

pandorka
Потврден огласувач
070612888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам