1 / 1
Kupuvam skuteri 50cc 2t ili 4t vo bilo kakva sostojba!!!
555 €
30.09.2022 08:38

Битола / Битола

Ponudete skuteri 50cc 2t ili 4t ispravni neispravni vo bilo kakva sostojba od 200 do 600€ 071/734-707

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се бара од:

Aprilia
Потврден огласувач
071734707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам