1 / 3
Dukan vo stokovnata
По Договор
31.10.2022 07:24

Неготино / Неготино

Квадратура:

19 m²

Спрат:

2

Греење:

Струја

Se prodava dukan vo stokovnata kuka vo negotino 19 m2 po imoten list inaku e 36 m2 na dva sprata sreden e ekstra sostojba ima dovod i odvod na voda . se prodava po ekstra cena tel 076 700 702

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

.....
Потврден огласувач
075780785
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам