Trek Mamba
300 €
11.08.2022 09:25

Берово / Берово

Испраќам по карго    

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

18 "

Trek Mamba - Garrt Fisher
Oprema - alivio i deore
Viljuska - Rock shox xc32

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава / Можна е замена од:

Boris
Потврден огласувач
078966409
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам