1 / 8
16ki 5x112 7J Et45 Passat Golf Turan Saran Skoda Jeta Eos
По Договор
14 €
22.09.2022 08:22

Охрид / Охрид

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Arteon

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

11 kw / 15 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

16ki 5x112 7J Et45 Passat Golf Turan Saran Skoda Jeta Eos
Bandasite se zdravi pravi bez grepka
Gumite se 215/55-16 zimski gumi
2 se podobri 2 se polosi od gumite
Cenata e fiksna 14000den da se zemat bandazite
Povekje na tel 071389021 ili na viber istiot broj

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
071389021
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам