1 / 11
VW TRANSPORTER T5 1.9 TDI 102 ks. 2010 g
8.500 €
11.08.2022 09:46

Делчево / Делчево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Transporter

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

VW TRANSPORTER T5 1.9 TDI 102 ks. 2010 god. So mnogu oprema I mnogu socuvano. Kombeto e uvezeno I se plateni site davacki do registracija. Cenata e so vklucen DDV so moznost za povratok. 071 555 599

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Delchevo
Потврден огласувач
‭00 389 71555599‬
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам