1 / 1
Plac nizopole na sam pat
По Договор
26.01.2023 21:29

Битола / Битола

Квадратура:

2250 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac nizepole na sam pat
izmegu vila pajo i vila babin zab
2250m2
placot e na firma i mozi da se vrati ddv
Info 075471778

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ilce
Потврден огласувач
075237778
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам