1 / 6
Ford Escort 1997 D
900 €
Цената не е фиксна
04.10.2022 19:43

Берово / Берово

Марка:

Ford

Модел:

Escort

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kupena od Makedonia , prv gazda so realni pominati kilometri

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Slave Matevski
Потврден огласувач
071364361
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам