1 / 1
Rabota vo Germanija
230 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.08.2022 12:09

Битола / Битола

Категорија:

Работа во странство

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

📢📢Дали сте спремни за одлични понуди во Германија 🇩🇪🇩🇪
🔥🔥🔥📦AMAZON/HERMES📦🔥🔥🔥
🔥🔥🍔 BURGERKING/TRUCK (C)🚛🔥🔥
🔜За нов живот 🌐
🔜За нова кариера💼
🔜За добра плата 💰
Посредување📜
Пасоши со 🇲🇰 🇪🇺
Термин,Промена на виза ✅️
➡️Услови за работа (Амазон/Хермесс)📃
- Да имате основно познавање на 🇺🇲 🇲🇰 ✅️
- Да имате Б категорија ✅️
- Да сте мотивирани за работа ✅️
- Да имате Пасош 🇲🇰🇪🇺
🔸️HERMESS 📦
Потребни се 30 работници за во Мunchen✅️
Се плаќа 0.70€ нето во 1 пакет ✅️
Стандартни пакети на ден носат 130-170✅️
Тоа ви е нето плата 2200€ нето✅️
Смештај обезбедено 300€✅️
Возилото се користи за работа и за дома✅️
🔹️AMAZON 📦
Потребни се 50 работници за во Мunchen/Berlin✅️
Се плаќа нето 95€ денски✅️
Стандартни пакети на ден носат 100-150✅️
Тоа ви е нето плата 2200€ нето✅️
Смештај обезбедено 300€✅️

➡️Услови за работа(BurgerKing/Truck)📃
🔹️BurgerKing 🍔🍟🥤
Потребни се 9 работници за во Hamburg✅️
11€ сатница бруто ✅️
Месечно 169 саати ✅️
Сместување обезбедено 300€ ✅️
🔸️Truck (C) 🚛
Потребни се 8 шофери со C категорија во Renningen ✅️
Се работи 8-9 саати ✅️
Се вози 120км стандартни релаци ✅️
Тоа ви е нето плата 2200 ✅️
Код95 ✅️
Сместување обезбедено 250€ ✅️
Ако сте заинтересирани исконтактирајтене веднаш за договор📜
Контакт: agencyforworks@gmail.com 📩
+491779748864 (Whatsapp)📞

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Rabota
Потврден огласувач
075525694
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам