1 / 5
Se prodava bandasi 17 ka 5x112
400 €
Цената не е фиксна
11.08.2022 12:35

Виница / Виница

Se prodava bandasi 17ki 5x112 so dobri gumi 225/ 45/ 17...

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
078982787
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам