1 / 4
Fiat punto 1.1
1.000 €
Цената не е фиксна
20.09.2022 08:08

Виница / Виница

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

1993

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

48 kw / 65 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Smeneto rebres ujle fitri zadni cauri na trap. samo viber

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Angelco
Потврден огласувач
70582849
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам