1 / 2
Паркинг место на ул. Прашка - за изнајмување
1.500 МКД
Цената не е фиксна
14.11.2022 10:22

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

162 m²

На ул. Прашка во Тафталиџе 1 се изнајмува паркинг место на ниво -2. Цената е 2800 денари месечно, а за договор на најмалку 1 година следува намалување на цената.

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се изнајмува од:

Nade
Потврден огласувач
070266772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам